App
Scarica l'App gratuita
Aiuto
IT
EUR

Jak mogę odebrać bilety?

Bilety papierowe można odebrać na dowolnej stacji na terenie Chin kontynentalnych lub u autoryzowanego przedstawiciela. Aby odebrać bilet w okienku biletowym na stacji, należy podać kod odbioru oraz okazać ważne dokumenty tożsamości wszystkich pasażerów, podane podczas rezerwacji.

W przypadku zakupu e-biletów odbiór papierowych biletów nie jest konieczny. Upewnij się, że wszyscy pasażerowie z e-biletami mają przy sobie ważne dokumenty tożsamości użyte podczas rezerwacji.

Uwagi:

1. Podróżując pociągiem ekspresowym na trasie Kanton-Shenzhen-Hongkong, pamiętaj o ważnym dokumencie tożsamości oraz ewentualnych wizach.

2. Za odbiór biletów na pociąg ekspresowy relacji Kanton-Shenzhen-Hongkong w Hongkongu jest pobierana opłata, dlatego zalecamy odbiór biletów na terenie Chin kontynentalnych. Koszt odbioru biletu wynosi: 10 HKD za każdy bilet w cenie poniżej 200 CNY, 20 HKD za każdy bilet w cenie 200-300 CNY oraz 30 HKD za każdy bilet w cenie powyżej 300 CNY.

3. W przypadku odjazdu ze stacji West Kowloon w Hongkongu zalecamy przybycie na stację z co najmniej 45-minutowym wyprzedzeniem, aby zdążyć odebrać bilety i dopełnić formalności wjazdowo-wyjazdowe.

  Brand of the Year Awards 2020,   Corea del Sud
  Brand of the Year Awards 2020,   Corea del Sud
  Google Material Design Awards   2019
  Google Material Design Awards   2019
  Asia eCommerce Awards 2019,   Hong Kong
  Asia eCommerce Awards 2019,   Hong Kong